...

Polecamy

Gorąco polecamy firmy z naszego regionu.

W Radio Taxi Tatry Zakopane zawsze stawiamy na jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Dlatego z przyjemnością polecamy najlepsze hotele i inne firmy w naszym regionie, które również wyróżniają się wysokim standardem i profesjonalnym podejściem do klienta. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy możemy wspólnie promować najlepsze usługi w naszej okolicy.

logo Nosalowy dwór taxi zakopane tanio, radio taxi zakopane, bus

Nosalowy Dwór Resort & Spa

luksusowy hotel położony na stoku Nosal z przepięknym widokiem na Tatry. Oferuje on eleganckie pokoje, baseny, sauny, jacuzzi oraz bogatą ofertę zabiegów SPA

Radisson Blu - Zakopane

Elegancki hotel położony na stoku Antałówka z pięknym widokiem na Tatry. Oferuje on stylowe pokoje, basen, saunę, jacuzzi, siłownię oraz centrum konferencyjne.

Hotel Belvedere - Zakopane

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Zakopanem, gdzie można zrelaksować się w komfortowych pokojach, skorzystać z udogodnień SPA oraz spróbować pysznych dań w restauracji.

logo nosalowy park radio taxi zakopane bus tanio

Nosalowy Park Hotel & SPA

Nowoczesny hotel położony w samym centrum Zakopanego, w sąsiedztwie stoku narciarskiego Nosal. Oferuje on komfortowe pokoje, baseny, sauny, jacuzzi oraz usługi SPA.

Translate »
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.